Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 21.10.2018 23:57:44 

Extra Happy Harmony Star - Dobby

Víkend s pinčem

VÍKEND S PINČEM VI.

21.-23.9.2018

Kde: Camp Velkopařezitý

Srdečně Vás zveme na další ročník Víkendu s pinčem!

 

PROPOZICE                  PŘIHLÁŠKA

 

Přihlášky posílejte na e-mail: pested@seznam.cz

Č. účtu pro platbu Sranda závodu obdržíte na e-mail po zaslání přihlášky.

Událost můžete sledovat i na facebooku: Víkend s pinčem V.


VÍKEND S PINČEM IV.

19.-21.8.2016

Kde: Centrum Česká Kanada (Kunžak)

Fotogalerie z Víkendu


VÍKEND S PINČEM III.

12.-14.6.2015

Kde: Benešovský mlýn (Heřmaň u Písku)

 

Celá akce se skvěle vydařila :)

Fotogalerie z Víkendu


VÍKEND S PINČEM II.

30.5. - 1.6.2014

Kde: Penzion na Celnici Nové Hrady

Tentokrát jsme se sešli v celkovém počtu 22psů a z toho 19pinčů! – 6x trpasličí pinč, 13x německý pinč, komondor, malý knírač a čivava.

Pátek 30.5. jsme nechali jako příjezdový den. Plánovanému výcviku agility a obedience jsme se díky mokrému povrchu a přeháňkám věnovat nemohli, a tak jsme se raději schovali do hospůdky a povídali si. Po večeři, když už jsme byli téměř všichni, nastal čas na plánovanou přednášku o shapingu pod vedením Lucie Markové, po které jsme si tento typ výcviku na sobě postupně vyzkoušeli. O zábavu nebyla nouze.

Sobotní den začínal snídaní v 8:00 a hned na 8:30 byly naplánované stopy s výcvikářkou Šárkou Pravdovou. Zájemci o výcvik se sešli před penzionem, kde se dozvěděli vše potřebné, aby se mohli přesunout na louku a vyšlápnout svým čtyřnohým začínajícím pinčím kamarádům první čtverce plné pamlsků. Všichni byli velice šikovní, jak pinčové, tak páníci. Dokonce se všichni mohli podívat i na krásně vypracovanou stopu šikovnou německou pinčicí Zaphy, která se svou paničkou pilně trénuje.

Po stopách následovaly výcviky poslušnosti opět se Šárkou Pravdovou a zároveň i nácvik shapingu s Lucií Markovou. Všichni byli opět velice šikovní a snaživí. Dokonce i ti co se běžně výcviku příliš nevěnují krásně spolupracovali a nejen páníci z nich byli nadšení. Kratký výcvik agility začátečníků nám přerušil jemný deštík, ale do plánovaného Sranda závodu už bylo zase hezky.

Sranda závod s prvky poslušnosti se také vydařil. Závodníci museli se svým psem projít krátkou trať sestavenou z různých úkolů jako např.: přivolání, odložení psa v sedě a trefit se míčkem do kruhu...probíhat tunely...nejdůležitější byla radost páníčků i psů. Nakonec byli všichni velice štědře odměněni cenami od sponzorů.

Výsledky:

Německý pinč

pořadí jméno čas
1. Zaphy 00:59,9
2. Air 1:31,5
3. Safira 1:32,6
4. Airin 1:35,6
5. Sam 1:37,5
6. Calypso 1:55,4
7. Ricky 2:02,7
8. Sandy 2:11,4
9. Arka 2:16,3
10. Gery 2:42,6
11. Jet 2:43,4
mimo závod Cage 2:06,8

Trpasličí pinč

pořadí jméno čas
1. Gambi 1:24,9
2. Ajke 1:29,3
3. Eveline 1:33,3
4. Ája 1:59,7

ostatní plemena

pořadí jméno čas
1. Tonny - knírač 1:09,9
2. Puffi - čivava 1:16,4
3. Tiffany - komondor 1:33,3

Den se nám chýlil ke konci, po večeři už byli nejen psi velice unavení, ale pro páníky bylo ještě naplánované posezení u ohýnku s opékáním. Všichni si tento druh odpočinku opravdu zasloužili, a tak po příjemném posezení odcházeli nabírat síly na neděli.

V neděli nastal opět čas loučení a odjezdu. Někteří si ještě potrénovali v areálu agility, někdo se vydal na plánovanou procházku do Tereziina údolí, která se nakonec protáhla na cca 15km. Ostatní se vydali na cestu k domovu.

Já tímto velice děkuji všem zúčastněným za příjemně strávený víkend. Doufám, že se líbilo a budu se těšit, že se zase za rok potkáme tentokrát již na Víkendu s pinčem III.

Také velice děkuji všem co mě podpořili při plánování a pomohli s realizací. Šárce Pravdové (www.ozzoteam.cz) a Lucii Markové (http://zpodemlyna.webnode.cz/vycvik-psu/) za výcviky, obsluze Penzionu Na Celinici, že se o nás tak krásně starali a umožnili ubytování se čtyřnohými parťáky.

Velký dík patří sponzorům Sranda závodu s prvky poslušnosti za krásné ceny.

Hlavním sponzorem se stala firma JK Animals a krmivo Sam's Field, dále pak chovatelské potřeby Zvěrokruh, Dokonalá láska a Pamlskovník.cz

Foto - klik na fotku :)

medaile a ceny...

výlet

Sranda závod s prvky poslušnosti

cvičení

 

Sponzoři:

 

 

 

 

 

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz


VÍKEND S PINČEM

19.-21.4.2013

Celá akce proběhla skvěle :)

(po kliknutí na zvýrazněný text se zobrazí příslušná fotogalerie)

 

V pátek 19.4. jsme se skoro všichni setkali v penzionu Na Celnici u Nových Hradů. Ubytovali se, najedli, popovídali a šli nabrat síly na sobotní program.

Sobota 20.4. se nesla ve výcvikovém duchu. Hned ráno dorazila výcvikářka Šárka Pravdová a v 9:00 se mohlo vyrazit na stopy. Počasí nám až tolik nepřálo, mrholilo, ale na stopy bylo ideálně. Musím moc pochválit majitele i pejsky, že se všichni přihlášení výcviku zúčastnili. Všichni byli moc šikovní. Po stopách následovaly speciální pachové práce. Tam jsem nechala cvičící jen se Šárkou a vzala Teda s Dobbym vyvenčit a proběhnout. Společnost nám dělala Katka se Samem. Vrátili jsme se akorát na začínající výcviky poslušnosti. Dobby cvičil spolu se Samem a oba kluci byli moc šikovní. Počasí se také umoudřilo a i když bylo chladněji, nepršelo. Výcviky mohly v klidu pokračovat, jen mokrá tráva potrápila nejednoho psa i pána. Po poslušnosti nám zbylo trochu času do plánovaného závodu, tak jsme ho využili na krátkou společnou procházku k přírodnímu hraničnímu kameni.

Po návratu zpět na penzion následoval „sranda“ závod v poslušnosti. Spolu se Šárkou jsme sestavili krátký okruh s jednoduchými cviky, které museli soutěžící zvládnout v co nejkratším čase. Začínalo se přivoláním psa na danou vzdálenost, následovaly cviky sedni-lehni-vstaň, slalom (procházel ho psovod se psem, psovod navíc nesl na lžíci tenisák), odložení psa s povelem sedni + psovod musel udělat 5 dřepů a posledním cvikem byl tunel. Pak už jen doběhnutí do cíle a soutěžící si mohl jít odpočinout :) Všem soutěžícím to šlo skvěle, některé potrápil povel lehni, jiné tenisák u slalomu, některé i tunel...ale nakonec to všichni úspěšně zvládli. Po vyhlášení výsledků následovala zasloužená večeře a odpočinek.

...Sam - 3. místo

Na neděli 21.4. byl naplánovaný coursing. Ne všechny pejsky střapeček zajímal, ale majitelé byli úžasně trpělivý a nevzdávali to. A protože se o pinčích ví, že za dobrotu udělají téměř cokoliv, běhalo se na nejrůznější pamlsky. Tyčinky, šunku, sýr...ale i na slaninu. :)

...Dobby a Gun ukázali, že u střapečku kámoši nebudou :)

Po obědě nastal čas loučení a všichni se ať už dříve nebo později vydali na cestu do svých domovů...

 

Všem zúčastněným bych ráda poděkovala za milou společnost a doufám, že se na dalším víkendu potkáme :)

 

Terka, Ted a Dobby

Výsledky závodu:

Závod jsme rozdělili do dvou kategorií. Pro pinče a pro ostatní plemena.

pořadí jméno psa čas trestné vteřiny celkový čas
1. Safira 1:27:50 0 1:27:50
2. Gun 1:40:62 0 1:40:62
3. Sam 2:07:79

5

(nesplněný povel lehni)

2:12:79
4. Gambi 2:14:85 0 2:14:85
5. Cage 2:19:06

5

(nesplněný povel lehni)

2:24:06
6. Airin 2:50:47 0 2:50:47
7. Ricky 3:02:32

3

(vynechaná branka u slalomu)

3:05:32
         
1. Tony 1:12:78 0 1:12:78
2. Ebola 2:05:41 0 2:05:41

Moc děkuji personálu penzionu Na Celnici (www.penzionnacelnici.cz) za krásné ubytování, Šárce Pravdové za úžasný výcvik a pomoc se závodem  (Ozzoteam), Petře Grexové za přetahovadla a pomoc se závodem, Alence Esslové a Kátě Endlerové za coursing a mé drahé polovičce za pomoc a podporu :)

TOPlist