Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 21.10.2018 23:57:44 

Extra Happy Harmony Star - Dobby

Novinky
Novinky
Budeme se vás snažit informovat co je u nás nebo na stránkách nového...
 
Stránky se snažíme pravidelně aktualizovat, ale klidně koukněte i na stránky mého "staršího bráchy" Tedíka :o)
stačí kliknout na obrázek :o)
 

28.7.2014

máme za sebou další treky a to Za krásami Pomalší a Majovou štreku, kde jsme si ověřili, že dokážeme mnohem víc, ale nemáme důvod to zkoušet častěji :)

také je za námi paničkou pořádaná akce Víkend s pinčem II., která se konala 30.5.-1.6.2014 - povídání si můžete přečíst v senci Víkend s pinčem nebo ZDE

také jsem dostal nový postroj Faster od Zero DC - můžeme s paničkou doporučit, oba jsme s ním spokojení :)

a byl jsem s páníky na dovolené v Rakouských Alpách - moc se nám tam líbilo :) Tedík s námi, bohužel, nebyl. Bylo by to pro něj moc náročné a nebezpečné, a tak byl na prázdninách u Káji a mamky a parádně s nimi cvičil :)

3.3.2014

- 22.2.2014 jsme se zúčastnili našeho prvního letošního dogtrekku Po stopách Yetiho, který jsme si opravdu užili. V neděli jsme vyrazili ještě s našimi kamarády na výlet na koloběžce - já jsem táhnul společně s Bloxi paničku, kterou se nám podařilo ztratit při projížděním bahnem, tak jsme na ní počkali a dovezli ji zpět k autu - cca 10km :) za odměnu jsme šli ještě na procházku cca 11km a pak už jsme se museli pomalu rozloučit a vyrazit domů a vyzvednout Tedíka, který byl na hlídání u paničky mamky a bráchy...

- víkend 1.-2.3. jsme strávili v penzionu na Celnici běháním coursingu a sobotní vycházky :) Také jsem se s páníkem účastnil sranda závodu, kde jsme vybojovali krásné 5.místo - střapeček je střapeček a ten já prostě chytit musím :oD Pro Tedíka už tyto akce bohužel nejsou, tak byl opět na hlídání, ale on je tam také moc spokojený :o)

16.1.2014

- vstup do nového roku jsme úspěšné zvládli a Ježíšek přinesl spoustu hezkých dárečků :)

- bohužel nás opustil náš milovaný potkánek Riky

- přibyl k nám potkánek Coral (celým jménem Coral Rats House) a paničky tatínek si pořídil z útulku fenečku Ajšu - s tou se zatím bohužel moc nemusíme, je hodně zbrklá :)

  

19.9.2013

- založena nová sekce Víkend s pinčem II. - ano je to tak, pořádáme s paničkou další pinčí akci, tentokrát 30.5. - 1.6.2014

- v květnu jsem byl na operaci uší, protože mi špičky oušek pořád praskaly a moc to bolelo. Pan doktor mi je krásně zařízl a máme s páníky klid :-) Sice se to mi to dlouho hojilo, ale hlavně, že už jsem v pořadku :-)

...fešák těsně po zahojení :-)

- jinak s páníky a Tedíkem výletíme a taky jsem začal chodit na agility

- byl jsem s paničkou na týdenním výcvikovém táboře, kde jsem cvičil poslušnost pod vedením Šárky Pravdové a agility u Nikol Hortové - moc děkuji našim trenérkám, že mají se mnou a paničkou trpělivost! Fotky z tábora si můžete prohlédnout v naší fotogalerii ZDE

- od 5.6. máme doma navíc potkaního kluka Speedyho

- 7.-15.9. měli páníci dovolenou, tak jsme byli na chalupě a chodili na houby a výlety. Také jsme navštívili naši kamarádku Alenku a vyšli si i s jejím Strakatým komandem na vycházku. Já táhl paničku společně s leopardicí Bloxi a moc nám to šlo :-)

 

- na sobotu mám prý domluvený trénink coursingu, tak se moooc těším

- jo a abych nezapomněl! Zúčastnil jsem se s paničkou dalšího neoficiálního dogtrekku Pod Klukem za Klukem a na trase 25km jsme vybojovali krásné 6. místo :-)

19..21.4.2103 proběhla akce Víkend s pinčem, kterou pořádala naše panička. Já a Tedík jsme nemohli chybět, a tak jsme si víkend parádně užili :) V neděli jsme ještě navštívili babičku a vyšli si na krátkou procházku s tetou a Archiem. Pak jsme spokojeně usnuli :) - více o akci v sekci Víkend s pinčem

Jinak jsme se take setkal se svým bráchou Samem a s Rickym. Dorazila i teta Safire, a tak je jasné, že se to neobešlo bez společných foteček :)

Enricco Ricky Harmony Star, Emerson Sam Harmony Star, Extra Happy Harmony Star

Enricco Ricky Harmony Star, Daystar Safira Harmony Star, Emerson Sam Harmony Star, Extra Happy Harmony Star

Ve volných chvílích jezdíme na výlety, dogtrekky...a hlavně, hlavně za střapečkem - ten já mám moooc rád

navíc mám nový postroj, který jsem dostal ke svým 3. narozeninám :)

 

- do sekce Aktivity doplněn dogtrekk Toulky s Hafíkem

- upraveny fotografie v sekci Něco o mně

8.2.2013 oslavil Dobby své    3. narozeniny

26.1.2013

- aktualizovaná sekce Aktivity

- takhle to u nás vypadalo 28.10.2012, kdy na podzimní listí napadal sníh a my toho využili ke krásné procházce na oblíbený Velešínský hrad

tady jedna fotka z procházky na cvičák - i přes tu trochu sněhu jsem byl ještě ochotný si do toho sednout i lehnout :)

takhle teď dovádím ve sněhu u nás na dvorku

a tady jedna ze sobotní procházky (19.1.2013) do Terčina údolí - šel jsem s páníkama jen já, na Tedíka je venku moc sněhu...

a jedna ze včerejší procházky na Karlův hrádek - tentokrát i s Tedíkem :)

 

24.1.2013

- dlouho jsme tu nebyli, ale měli jsme spoustu práce...chodím s paničkou cvičit, jezdíme na výlety, coursingy a dogtrekkingy a začali jsme i s agility :-) pak vám sem postupně všechno doplním :-) fotečky samozřejmě také máme, ale panička je nestíhá upravovat, tak ji to promiňte a mějte s ní trpělivost :)

- od 5.8.2012 je nás zase o jednoho víc - máme nového kamaráda kocourka jménem Gizmo :-)

 

19.7.2012

- tak koukám, že jsem tu dlouho nebyl, to víte hodně práce. Musel jsem se starat o nemocnýho psího brášku Tedíka - i když on to ode mě nemá vůbec rád, to prý může jen panička, ale tak co, snaha se cení...párkrát jsme se kvůli tomu zase nepohodli, a tak teď musím venku s Tedíkem nosit náhubek. Panička mi koupila krásný nový s lepším polstrováním na nosíku :-) Když on je Tedík na mě sprostej a nadává mi...Nu už je to ale všechno lepší. Už jsme i přestěhovaní v novým bytečku. Je tu s námi jen panička s páníkem a potkaní kluci. Mauí zůstal u paničky mamky, ale už byl u nás na návštěvě :-) Celkem se mi tu líbí, jen když tu máme zůstat sami, to je děs, bojím se, že se k nám už nikdy nevrátí a chovám se jak "magor". Však já to vylepším, aby na mě mohla být panička zase pyšná :-)

- o Tedíkovo operaci se více dozvíte u něj na stránkách, však on to umí popsat lépe než já...

- také jsem byl 24.6. na svém druhém coursingovém tréninku, ale ještě před tím jsem byl navštívit babičku v Suchdole. Zkontrolovat Arčího a vykoupat se v pískovně. To vám bylo báječný. Krásně jsem si zaplaval a pak se ještě vyběhal na coursingu. Krásný den a večer jsem šel po vykoupání spinkat :-)

- málem bych zapomněl - fotky najdete ZDE a ZDE

3.5.2012

- tak u nás ve fotogalerii jsou nové fotečky :-) ZDE

- od minule máme nový potkaní přírůstek, jmenuje se Jimmy - více se o něm můžete dozvědět i na stránkách Tedíka

- jinak vyrážíme na výlety a procházky. Návštěvu veteriny na přeočkování jsme taky zvládli, jen Tedíka čeká operace očka, tak je z toho panička trochu špatná...ale to bude dobrý, vím to, vždyť co já bych bez bráchy dělal...

- chodím s paničkou na cvičák, zase prý začneme se stopičkama - ty já rád :-) Navíc jsme se společně i s páníkem zúčastnili dogtrekku Toulky Třeboňskem a dorazili jsme do cíle na 6.místě :-) Byl jsem na sebe náležitě pyšný, protože vzdálenost přes 25km (cca 27) jsme zvládli za krásný čas 4hod 51min (start: 8:56 - cíl 13:47) :-) také jsme byli na mém prvním coursingovém tréninku a jakou panička měla radost, když jsme zjistili, že hýbající střapec se mi líbí :-)

13.2.2012

- panička konečně dodala do naší fotogalerie na rajčeti loňské fotky, tak už jen ty co má u sebe páník a bude to kompletní :-) Prohlédnout si je můžete ZDE.

- nové úvodní foto

29.12.2011

- doufáme, že jste všichni prožili Vánoce v klidu a pohodě a dostali alespoň tolik dárečků jako my :-) i když nám stačí, že máme u sebe paničku :-) Zároveň přejeme pohodový vstup do nového roku, vše NEJ a hlavně hodně zdravíčka...

- delší dobu jsme tu zase nebyli, ale to víte...panička musí pracovat a ve volných chvílích nám to všechno vynahrazuje :-) procházky, výlety, venčení, moje cvičení..neustále nás zásobovat ňamkama - to taky není žádná legrace...navíc k nám posledního srpna přibyl nový člen - potkánek Riky - no není to ideální kamarád ke dvěma pinčům a kocourovi??? :-D Sice to chvilku trvalo, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Na Rikouška jsme si s Tedem i Mauím zvykli, jen vyndavat z klece před náma ho páníci moc nechtějí - přece jen je nás víc a on se nás bojí, nu nedivím se mu :-)

- taky jsme byli s páníkama na dovče na Šumavě, tam se nám moooc líbilo. Chodili jsme na výlety, i když paničce nebylo zrovna nejlépe, protože dostala rýmu, ale prý nebude o dovolené ležet v posteli. Tak jsme si to jak se patří užili. Fotečky dodáme, má je u sebe páník :-)

- občas pozlobím páníky a Tedíka. Naštěstí je všechno už mnohem lepší :-) snažím se zlobit co nejméně...

- taky chodím s paničkou pravidelně cvičit a moooc mě to baví :-)

 

3.7.2011

- tak konečně se zase panička dostala k aktualizaci, měla teď moooc práce. Celý květen chodila z práce do práce a já se za tu dobu značně rozjívil a Tedík v poslušnosti taky trošku zlenivěl, tak s náma měla celý červen co dělat, aby nás dala aspoň trošku do kupy, ale pomalu se vše vrací do normálu :o) I přes všechny překážky jsem úspěšně splnil podmínky pro uchovnění, tak je ze mě teď chovný pes (za což všem moooc děkujeme), ale krýt prý zatím nebudu, jsem puberťák a nejdřív se prý musím uklidnit a ještě hooodně cvičit a cvičit a cvičit...taky jsem splnil podmínky pro udělení titulu Junior šampion a Tedík si zaběhl neoficiální závody O nejlepšího letce, sice se neumístil, ale stejně jsme na něj s paničkou pyšní :o)

- jinak už zase chodíme na výlety a procházky, taky jezdíme s páníkem na chalupu a užíváme si každé paničky volno. Navíc co má panička tu novou práci (pracuje v chovatelských potřebách) dostáváme samé ňamky :o) Také zase začneme cvičit agility a nově jsme se pustili do stop, tak budeme trénovat :o)

- fotky co jsme nestihli nahrát a ty co máme nové postupně doplníme...

24.4.2011

- do fotogalerie jsme nahráli nové fotečky :o) další ještě doplníme :)

- přišli výsledky RTG: DKK A/A - tzn. bez nálezu :o)

- jinak chodíme na výlety a procházky, jezdíme na kole a užíváme si paničku, když má volno :o) Tedík byl, chudák, nemocný, ale s pomocí pana doktora byl za pár dní zase v pořádku a už spolu zase můžeme zlobit :o)

- dnes jsme byli na Mezinárodní výstavě psů tady u nás na Výstavišti. Pinčové měli jít hned ráno, a tak jsme vyrazili jen tak nalehko bez domečku a jiných nezbytností...ale plány nám změnili přesunem do jiného kruhu, a tak jsem se dostal na řadu cca ve 12:00 - odměnil jsem paničku úzasným výsledkem a dalším čekáním :oD Měli ze mě takovou radost, že čekání nikomu nevadilo, a tak jsem se předvedl ještě v závěrečných soutěžích a to hned dvakrát :o) I když jsem už nic nevyhrál, všichni na mě byli moooc pyšní a mohli jsme jít domů spinkat :oD A co že jsem to vše získal??? V1, CAJC, BOJ, BOB a posudek najdete v sekci Výstavy :o)

3.4.2011

- nahráli jsme nové fotečky z procházek - 23.3. jsme byli na kole u Vrbenských rybníků

- 29.3. jsme vyrazili na procházku s kamarádem Montym a 30.3. mě čekali RTG loktů a kyčlí kvůli posouzení DLK a DKK. Lokty nejsou potřeba k chovnosti, ale i přes to mi je panička nechala zrentgenovat a pan doktor jí řekl, že je mám v pořádku, tak měla radost :o) na kyčle si prý musíme ještě počkat, protože to musí posoudit zase jiný pan doktor. Panička tam byla celou dobu se mnou, abch se nebál a já byl za to moc šikovný a nesnažil jsem se probudit dřív než jsem to měl všechno za sebou...do auta už jsem zase odešel po svých a dostal jsem frajerskou náplast :o) doma jsem se ještě trochu prospal a večer už mě čekala krátká procházka s Oskárkem - vyrostl z něj opravdu krásný pes...

odpočinek doma

Oskárek            Monty

- všecny fotky najdete ZDE

- 2.4.2011 jsme byli na tréninku agility - už také pilně trénuju, abych byl alepoň tak šikovný jako Tedík :o) a protože venku bylo krásně vyrazili jsme ještě na kole podél řeky - páníci jeli pomalu, aby Tedík stíhal, já lítal jako střela a nikde jsem nesměl chybět...doma nás pak už čekala jen koupel, večeře a zasloužený spánek :o) - fotky dodáme

18.3.2011

- panička měla zase moc práce nejen s náma, a tak to jdeme napravit...

- nahráli jsme fotky od paničky kamarádky Pavly, která s náma vyrazila 31.1. do Stromovky - foto ZDE

- chodili jsme na různé procházky a výlety...také jsem se zúčastnil Oblastní výstavy v ČB, ale moc jsem se nepředvedl, lépe řečeno vůbec. Pan rozhodčí si mě chtěl změřit a tak mě rozhodil, že jsem o celé prostě zabalil...nevadí, vyrazili jsme na krásnou procházku na Boubín a užili si krásné odpoledne :o) Dostal jsem nové kšírky, tak panička konečně mohla vytáhnout sedák a vodítka co dostala od Ježíška a vyrážíme na výlety...třeba najiž zmiňovaný Boubín nebo v Terčině údolí také bylo moc hezky :o) Vodítka se nám hodila i na výlet na kole, ale budeme to muset vypilovat, protože takhle panička ani nešlápla, protože jsem moc táhnul a naopak musela brzdit aby se Tedíkovi nezamotaly nožky :o)

- foto ZDE a ZDE

- 12.3. jsme vyrazili na trénink agility, kde si Tedík hezky zaběhal a já se koukal ak to tedy má vypadat a pak jsem předvedl jak umím poslouchat :o) Příště bych ale radši taky zkusil to agility...budu velký závodník :oD       - foto ZDE

- 13.3. jsme hned ráno vyrazili na procházku s Jihočeskou Tlapkou na Dívčák. Čekala nás cesta vlakem, ale krásně jsem to zvládl, jen do vlaku mi musela panička pomoct. Odpoledne jsme ještě vyrazili na procházku v Třeboni ke Schwarzenberské hrobce :o)     - foto ZDE

8.2.2011

Dobby slaví 1.rok - gratulujeme heart

- oslavil jsem své 1.narozeniny :o), ale protože byla panička v práci, skutečná oslava se konala 9.2. - dostal jsem nové hračky, dobrotky, výborný dortík...samozřejmě jsem se o vše rozdělil s Tedíkem a mohli jsme vyrazit na procházku prosluněným dnem :o)

- fotečky najdete ZDE

- nové úvodní foto, nové foto v Knize návštěv

5.2. - 6.2.2011

- byli jsme na Duo CACIBové výstavě v Brně. Oba dny jsem získal hodnocení V2 (vyhrál můj bráška Samík - gratuluju yes ). Posudek si můžete přečíst v sekci Výstavy. V neděli se ještě byli páníci kouknout na výstavě terakotové armády, tak jsme zatím odpočívali s Tedíkem v autě. Výstava nás oba dost vyčerpala a doma jsme šli hned spinkat...

- fotky z výstav ZDE

3.2.2011

- pár foteček z domova :o) ZDE

26.1.2011

- přes noc nám venku krásně nasněžilo, tak jsme vyrazili s paničkou ven, než nám ta nadílka roztaje :o)

- fotečky ZDE

24.1.2011

Tááák především přejeme krásný nový rok a děkujeme za všechna přání a PFka :o)

- konečně se dostala řada s aktualizací i na mě :o) Takže hezky postupně ;o)

- moje první Vánoce proběhli celkem v klidu. Stromeček jsem neshodil, zato Mauímu se to povedlo :D U taťky jsem očesal pár perníčků a miluju cukroví :o))) Dárečky rozbaluju moooc rád a navíc byly moooc dobrý. Pak jsme s Tedíkem dostali nové obojky se jménem a panička si objednala sedák a pro nás vodítka s tlumičem. Ještě nám objedná postroje a můžeme vyrazit na nějaký ten výšlap - musíme ji přece někam vytáhnout :o) Navíc panička dostala hrnečky, zrcátko a puzzle s našima fotkama a aby toho neměla málo objednala si mikinu s naší fotkou :o) no blázen :D Mauí dostal nové myšky :o)

- fotky z Vánoc ZDE

- od 15. do 24.1. měla panička dovolenou, a tak jsme vyráželi na různé procházky a výlety, ale stihli jsme se i doma jen tak povalovat :o) Prvně jsem se podíval do zoo na lední medvědy, lachatny a tučňáky a prý se tam zase vrátíme na jaře až bude venku víc zvířat :o) Taky jsem se podíval do mojí rodné ch.s. Harmony Star a vyběhal se se strejdou a dědečkem :o) I počásí nám skvěle vyšlo, krásný den :o)

- procházka s Donem a Gronem

- doma s Tedíkem občas zlobíme, občas se i popereme, ale máme se rádi :o)

- také jsme byli vyzvednout nového psího kámoše pro naši kamarádku Aničku. Má čivavího kluka Whitíka :o)

- na neděli 23.1. jsme měli naplánovanou Mezinárodní výstavu psů v Trenčíně, tak jsme se zbalili a v jednu ráno už uháněli směr Trenčín i s Luckou a pinčem Caesárkem. Na řadu jsem šel jako první, tak jsme nemohli nic ponechat náhodě. Celkově to bylo pro mě náročný a moc mě to tedy nebralo, i když mi panička koupila krásnou novou předváděčku. Viděl jsem tam i mojí tetu Dixxi Darling Harmony Star neboli Meggi, té se podařilo splnit podmínky pro udělení titulu Slovenského šampiona krásy jako i Caesárkovi :o) Moc jim gratulujeme. Já jsem získal ocenění V1, CAJC i přes to, že mě to moc nebavilo, tak měla panička radost :o) Dostal jsem medaili a mohli jsme vyrazit k domovu. Ještě jsme se vyšplhali podívat na Trenčínský hrad, pořídili nějaké fotečky a už jsme opravdu museli vyrazit...Posudek najdete v sekci Výstavy ;o)

- foto z procházek a doma, Zoo a Whitík, MVP Trenčín

6.12.2010

- o víkendu jsem byl s paničkou na Duo CACIBové výstavě v Rakouském Welsu. Jak jsem dopadl si můžete přečíst v sekci Výstavy. Posudky panička přeložila za pomoci nějakého strejdy Googla nebo co, tak to berte trochu s rezervou ;o)

Tedík zůstal doma a náležitě si to užíval. Já musel ráno vstávat, pak se předvádět a k tomu ještě hromada jiných psích kámošů a kámošek - to vám bylo něco. Taky jsem domů dorazil úplně vyčerpaný a unavený a druhý den mě to čekalo znova. Ale protože jsem pašák, tak jsem zvládl všechno na Výbornou, jak uznali i páni rozhodčí a přivezl jsem si dva pohárky :o) Děkujeme všem za fajn společnost a gratulujeme k úspěchům yes Zvláštní poděkování pak patří především Květě za to, že nás vzala s sebou :o)

- ještě pohárek a byla by vyfocená celá úspěšnost české pinčí výpravy :o)

- fotky z procházek 14. - 29.11.2010 ZDE

- pár fotek z výstavy ZDE

23.11.2010

- dnes nás bohužel opustil náš kamarád a paničky velký mazel Cid Bakaon. V dubnu 2011 by mu bylo 12let.

Cidíku, tak jako jsi nikdy nezapomněl na mě, tak já také nezapomenu heart

7.11.2010

- ve čtvrtek mě panička vzala na můj první trénink agility :o) Bylo tam spoustu nových věcí a pachů, navíc jsem cvičil jen s paničkou bez Tedíka, a pak jsem zase čekal až docvičí Tedík...ale snažil jsem se a jak mi to šlo :o)

- foto ZDE

28. - 30.10.2010

- každý den jsme vyrazili na nějaký výlet :o)

28.10. jsme strávili celý den na Šumavě v Jelení a podívali se i na Plešné jezero

29.10. to byl Vyšší Brod a procházka přes Maria Rast k vodopádům sv. Wolfganga

- tady jsem si natrhl ucho, a tak jsme byli všichni od krve...zase chodím s náplastí...

a 30.10. zřícenina hradu Helfenburk - dokonce jsme se s Tedíkem podívali na obě věže :o)

- všechny fotky ZDE

27.10.2010

- byli jsme navštívit babičku v Suchdole nad Lužnicí. Počasí nám přálo. Už od rána svítilo suníčko, a tak jsme vyrazili na procházku, kde nás provázel mrazík :o) Odpoledne jsme se prošli prosluněnou podzimí krajinou :o)

- více fotek ZDE

25.10.2010

- jsme s předstihem oslavili Tedíkovo 5.narozeniny, tak jsem taky popřál "bráchovi" všechno NEJ, pochutnal si na dortu a zblajznul dárek :o) Nu co, proto vše koupila panička dvakrát :oD

- foto ZDE

24.10.2010

- paničce začala dovolená, a tak jsme se vypravili s Jihočeskou tlapkou a Výcvikovým centrem Hurikán na Kleť. Dostal jsem pro jistotu náhubek, abych si nemohl vyskakovat na ostatní a mohli jsme všichni vyrazit :o) Procházka byla moc fajn :o)

- foto ZDE a ZDE

18.10.2010

- dnes jsme si přivstali a vyrazili s Katkou a foxíkama na procházku, pak přes masnu domů a hurá na snídaniii :o)

- aktualizovaná sekce Něco o mně - pokud kliknete na fotku sourozence, zobrazí se vám fotogalerie s novějšíma fotkama :o)

9.-10.10.2010

- byli jsme na MVP. V sobotu jsme vyrazili jen na nákupy - museli jsme obhlídnout stánky a tam vám bylo vůní a pejsků...tak jsem se porozhlédnul a v neděli mě už nic nepřekvapilo :o) Až na návštěvu Martiny Lemešové, mojí první paničky co mi připomněla maminku :o) Dal jsem jí spoustu pusinek na uvítanou, ale pak už jsem se víc nekamarádil, aby to nebylo paničce líto...

- byl jsem naposledy ve třídě dosostu a získal jsem ocenění VN1, tak jsem všem udělal radost :o) Posudek v sekci Výstavy

- také jsem dostal nový obleček na zimu, Tedík dostane stejný, jen si na něj musí počkat, protože na něj velikost neměli...

- foto ZDE

11.9.2010

- byli jsme na I.Vltavotýnské výstavě psů, získal jsem ocenění VN1 - více v sekci Výstavy . Jinak chodíme na různé procházky. Občas sami s paničkou, občas s nějakýma psíma kamarádama :o) A protože jsem už 7mi měsíční chlapák a pořád se vyvíjím, tak už na mě začíná lézt puberta. To si vždycky vzpomenu jak jsem zrovna důležitej a skvělej a panička mi pak vysvětlí jak moc je důležitá ona...Takže se raději snažím poslouchat, však ona o moji důležitosti ví :o)

- více fotek ZDE

27.8.2010

- byli jsme se opět podívat na babičku v Suchdole. Nedávno jsme zjistili, že můj bráška Sam (Emerson Sam Harmony Star) mají nedaleko Suchdola chalupu, ale pořád nám nevycházelo setkání v Budějovicích. Sešli jsme se s ním teda v Suchdole :o) Už je to taky veliký kluk, ale to nám nebránilo v tom se pořádně vyběhat a vyřádit :o) Byli jsme všichni moc rádi, že nám setkání nakonec vyšlo :o) Jinak jsem si ještě zařádil s Cidíkem a celou cestu domu jsem prospal a doma jsem byl taky moooc hodný a unavený - to vám měla ale panička radost :o)))

- Foto ZDE - panička říká, že je jen škoda, že jsme společné focení sabotovali...ale ona tomu přece vůbec nerozumí...

26.7. - 15.8.2010

- tááák kde začít :o) vezmeme to tedy hezky postupně...

- 26.7. jsme byli na procházce s Nickem a panička mě zase učila, jak mám správně stát :o) Foto ZDE

 

- pak jsem se potkal s novým kamarádem Gerrym. Je to německý pinč jako já :o) Tedík si z tohoto setkání sice odnesl bojové zranění, ale vše se dobře zahojilo a jeho dominanci to taky neublížilo...takže s Gerrym zase někdy vyrazíme, jen musíme víc chodit, aby Tedík nevymýšlel blbiny. Foto ZDE

 

- víkend 31.7. - 1.8. jsme strávili ve Stromovce, protože bylo dost vedro. Panička tam měla i "práci" protože slíbila focení našim kamarádům Garpovi a Agbarovi a jejich paničkám, tak pak měla s fotkama spoustu práce :o) Kájík nás pak večer vyfotil s paničkou, aby jsme taky nějaké nové fotky měli :o) Škoda jen, že jsem se ze svého koupání celý osypal...naštěstí už se vše hojí...

- nu a od 9.8. měla panička dovolenou - bohužel už 8.8. se probudila se strašlivým zánětem spojivek, a tak musela k panu doktorovi, ale nakonec se jí to podařilo celkem rychle vyléčit :o) Byli jsme i na procházce ve městě, kde jsem si prohlédl vodotrysk a taky kašnu...dostali jsme s Tedíkem i zmrzlinku na náměstí :o) V sobotu jsme byli na Dívčím kameni. V lese se mi podařilo strhnout si z ucha stroupek, a tak bylo všude krve, jako kdyby jsme tam někoho podřezali, ale naštěstí mi to panička i přes moje protesty ošetřila a zalepila. V potůčku jsme se pak umyli :o) Dovnitř do zříceniny jsme se podívat nešli, protože panička už na to po zážitku v lese neměla sílu, tak prý příště. No a na zpáteční cestě jsem se poprvé projel vláčkem. V pohodě jsem nastoupil i vystoupil, tak na mě byla panička pyšná :o) V neděli jsme vyrazili do Stromovky bylo horko a panička si nevšimla stoky s vodou a bahnem - a už byla moje, řádně jsem se tam vyválel :o) No koupání v Bagru bylo pro mě nutností a po setkání se stokou už to bylo beztak jedno. Rozmáčel jsem si i strupy na uších, a tak bylo štěstí, že svítitlo sluníčko a rychleji to zasychalo...Foto ZDE

  

17. - 22.7.2010

- téměř každý den jsme byli ve Stromovce, běhali jsme a řádili, hrál jsem si i s ostatníma psiskama a koupal jsem se :o) Nic mě od koupání neodradí, nevadí mi ani bahno - což teda vadí paničce...prý budu mít někde v rodokmenu schovanou lochnessku :o)))

- foto ZDE, ZDE a ZDE

16.7.2010

- byli jsme se s kamarády koupat na pískovně v Halámkách - voda krásná, čistá...sluníčko, písek... :o) Večer jsme se ještě vydali na procházku do Stromovky s novým kamarádem Oskárkem - musíme mu přece všechno ukázat :o)))

 

- foto ZDE

   

- foto z 9.-15.7.2010 ZDE

  

- doplněna sekce fotogalerie, nové úvodní foto

6.7. - 12.7.2010

- panička teď měla volno a dovolenou a tak s námi trávila více času. Přes den nás pár hodin pohlídal Kájík, to když si panička odjela zacvičit na týden žen na Hlubokou, ale pak nás brala na procházky. Venku bylo celý týden příšerné vedro a aby toho nebylo málo, dostal jsem nějaký bacil a horečku, tak jsem do toho všeho baštil antibiotika. Naštěstí už je mi dobře a zase zvesela zlobím :o) Také mi bylo 8.7. už 5měsíců :o) Jsem veliký kluk, skoro přezubený (už asi jen špičáky) a od svého čtvrtého měsíce zvedám při čurání nožku jako veliký kluk...

- foto ZDE

 

- fotky z víkendu máme stále ve foťáku, ale moc jich není...jo a abych nezapomněl: O víkendu jsem se naučil plavat :o))) Moooc se mi to líbilo :o)

jak jsem už vyrostl :o)

- panička nám nechala s Tedíkem jen jednu společnou Knihu návštěv a má nové pozadí :o)

14.6.2010 - 5.7.2010

- panička teď nějak nestíhá pravadelně aktualizovat stránky, ani Tedíkovi ani mě, měla dost práce a každou volnou chvilku věnovala nám - což se nám líbí :o) Pokusíme se napravit a vkládat co je nového častěji :o)

29.6.2010 jsme navštívili babičku v Suchdole nad Lužnicí, cestu autobusem jsem opět bez problému zvládl - i když panu řidiči jsem se moc nelíbil, prý ho obtěžuju a i všechny ostatní...nevím teda jak, když jsem celou cestu prospal pod sedačkou, naštěstí s náma už odpoledne nejel. Zase jsem se vyřádil s Cidíkem, na to, že je to už psí dědula (11let) se ke mě chová úžasně a trpělivě snáší mé chování, s Tedíkem jsme se vyběhali, panička si popovídala s babičkou...super den :o)

  

- jinak chodíme na procházky, hlavně někam k vodě, to já můžu, i když ze mě plavec ještě není...s Tedíkem řádíme, běháme, hrabeme myšičky...Také zjišťuju jak je panička paličatá, když trvá na splnění nějakého nesmyslného povelu, ale zase za to pak něco dostanu, že? :o) Tak se snažím a snažím se být lepší než Tedík, protože ten se moooc snaží, jen aby mi snědl tu dobrotku :o) Dostane sem tam taky :o) Doma zase řádím s Mauískem, to pak Tedík žaluje paničce a ta nadává, ať se už necháme :o) Naše hry sice vypadají všelijak, ale nic si neuděláme :o)

  

- foto z 14. - 22.6.2010 - ZDE     23.6. - 30.6.2010 - ZDE

- nové úvodní foto

13.6.2010

- zúčastnil jsem se své druhé výstavy a získal ocenění VN1, domů jsme se vrátili všichni unavení, ale spokojení. Výstava byla moc hezká, potkali jsme spoustu kamarádů a počasí nám až na občasný déšť celkem přálo :o) Děkujeme Květě za odvoz a ještě jednou gratulujeme Griffinovi k úspěchu :o)

- 8.6.2010 mi byli 4 měsíce a dostal jsem nový maskáčový obojek a vodítko :o)

- fotky od 30.5. do 9.6 2010 ZDE

   

- foto z výstavy ZDE

  

- posudek najdete v sekci Výstavy

1.6.2010

- včera mi vypadl první zoubek, tak mi panička dneska koupila jako doplněk stravy vápník, prý aby jsem měl krásný zoubky a hezky rostl :o) Počasí je venku sice nic moc, ale krásně jsem se vyběhal s novým kamarádem Irským setrem, ještě kousek prošel s Tedíkem a Nickem a sežral h.vno - takže jsem domů přišel smrdutej, oslintanej a zabahněnej...čekalo mě čištění zubů, sprcha a fénování - ale vše jsem zvládnul :o)

24.5.2010

- vydali jsme se na můj první velký výlet autobusem a to k babičce do Suchdola nad Lužnicí. Se vším jsem se tam seznámil, ale nejvíc se mi líbil bernský salašnický pes Cid. Panička říkala, že je to už starší pán (11 let), a tak se mám podle toho k němu chovat, ale já na něj stejnak pořád dorážel, provokoval ho a vytahoval mu chlupy...on byl tak moc hodný, že vůbec neprotestoval a nakonec jsem mu mohl lézt i po hlavě :o) Není tedy divu, že na zpáteční cestu jsem byl zase tak unavený, že jsem ji celou prospal (ale to panička s Tedem taky) :o))) V Budějcích nás ješté čekala krásná procházka podél řeky, počasí nám vyšlo...prostě super den :o) doma na nás čekal už jen zasloužený odpočinek...

- foto ZDE

  

16.-23.5.2010

- chodili jsme na procházky, dostali nějakou tu dobrotku, zlobili a byli hodní, ale hlavně jsme oslavili paničky narozeniny :o) dostala dva dortíky, jeden od babičky a druhý koupený od mamky, Oba dva byli moooc dobrý a krásný. K tomu nějaký ten dárek a od nás spoustu pusinek, co jí beztak dáváme každý den :o)

- foto ZDE

 

15.5.2010

- dnes byl náš velký den. Vyrazili jsme na klubovou výstavu pinčů a neoficiální závody v agility. Získal jsem ocenění VN a pohár za Nejhezčího pupáka, posudek si můžete přečíst v nové sekci Výstavy. Tedík si v agilitách 2x vyběhnul diskvalifikaci, ale nevadí. Moc se snažil a panička je na něj za to všechno moc pyšná :o) Poprvé mu nevyšel slalom a napodruhé áčko - hlavní ale bylo, že slalom zvládl! :o) Sice nám celý den znepříjemňoval studený vítr, ale užili jsme si ho...Domeček se osvědčil, měl jsem si kam lehnout, když už jsem se úplně unavil :o) Moc děkujeme za krásný den...

- pár fotek ZDE

 

13.5.2010

- v pondělí jsem byl na posledním očkování, aby mi to nebylo líto, Tedík šel taky, ale zase na jiné. A protože jsme pak pořád zlobili, vzala nás panička ven. Přišel za náma i Nick s paničkou, tak jsme se řádně vylítali a doma spinkali a spinkali a spinkali :o)

- úterý a středu jsme byli s paničkou, dostal jsem náhubek, abysme se občas mohli svézt i autobusem - hned jsme toho využili, nakoupili jsme ve zveráku, běhali venku, zašli na zmrzlinu...v noci šla panička pryč a když se dlouho nevracela, rozkousal jsem jí kabel od foťáku (pochvalu jsem nedostal - nechápu). Ve středu mě byla přihlásit na město, tak už mám také svou známku :o) prostě normální dny s paničkou :o)

Odpoledne nám přivezli náš nový domeček. Je veliký, tak se tam s Tedíkem pohodlně vejdeme - dokonce se k nám nastěhoval i Mauí :o)

8.5.2010

- jsou mi 3 měsíce :o)

- doplněna sekce Fotogalerie

5. a 6.5.2010

- panička měla volno, ale protože pršelo a paničce nebylo dobře, strávili jsme většinu dní povalováním a obkládáním paničky, aby se rychleji uzdravila :o) prý jsme pomohli :o)

  

- foto ze 3. - 8.5.2010 ZDE

2.5.2010

- ráno jsme byli venku s Nickem, Berkeleym, Biarritz a jejich paničkama Luckou a Miou u Vrbenských rybníků a odpoledne (po vydatném odpočinku) jsme vyrazili ven s taťkou do obce Radětice na rozhlednu, kostelík a hájenku, kde mě Tedík učil hrabat myšky :o) vypadali jsme potom jak dva čuníci... :o)))

- fotky ZDE

  

- nové úvodní foto

1.5.2010

- byli jsme na výletě u Hlubocké Zoo :o) Pejsci dovnitř bohužel nesmějí, a tak jsme chviličku počkali v autě, než to paničky v rychlosti proběhli. My si zatím alespoň odpočinuli :o)

- fotky nejen z tohoto dne najdete ZDE

  

30.4.2010

- panička je s námi už od středečního odpoledne doma, tak si ji užíváme - to je vám najednou pro mě zákazů, příkazů a narušování běžného zlobícího života :o) nebojte, její NE mě nerozhází a snažím se jí přesvědčit, že jde o novou hru :o)))

- včera jsme vyzvedli mého kočičího nejlepčejšího kamaráda u pana doktora a byl vám tak unavený - byl prý na operaci - nějaký kastraci nebo co to panička říkala - tak jsem ho musel nechat doma v klidu odpočinout

- dneska jsem měl socializační den :o) ráno jsem jezdil s paničkou a Tedíkem na eskalátorech - to jsou vám takový divný hýbací schody - a odpoledne jsme vyrazili na kulturní akci Slet čarodejnic, kde měla naše kamarádka a trenérka Katka ukázky tance se psem. Spousta lidí, dětí, hluk...ale všechno jsem zvládnul skvěle :o)

- fotky budou...

25.4.2010

- dneska jsem prvně zůstal doma bez Tedíka. Panička se s ním šla podívat na mezinárodní výstavu psů, ale taky mi něco přinesli :o) Dostal jsem dobrotky a hračky co nám Tedík vybral - musim ho za to pochválit, vybral dobře :o) A pak jsme šli na cvičák, kde jsem si vyzkoušel poslušnost mezi ostatními již většími štěníky - panička mě chválila, že napoprvé jsem byl moooc šikovný :o)

  

- fotky z 22. a 25.4.2010 ZDE

22.4.2010

- ráno jsem se seznámil s novýma pudlíma kámošema, opoledne jsme byli pomáhat taťkovi - my pesani jsme poctivě hlídali auto :o) Tedík si zabral sedačku řidiče a já spolujezdce :o))) a večer jsem se seznámil se šeltiákem Nickem :o)

 

19.4.2010

- je mi 10 týdnů :o) už jsem veliký kluk... :o)))

- panička měla konečně zase volno, a tak jsme spolu strávili celý den :o) byli jsme na procházce s kamarády, dostal jsem s Tedíkem dobrotky i novou misku, pak chvilka spánku a další řádění na prochajdě :o)

- nové úvodní foto

- fotky z procházky ZDE + z 13.-16.4.

  

14.4.2010

- panička měla konečně zase volno :o) mám za sebou odčervení a druhé očkování, vše jsem statečně zvládnul, jen mě ten dnešek dost zmohl...taky jsem toho hodně naťapkal :o)

9.4.2010

- dneska jsem jel poprvé MHD. Tedík jel v přepravce a já měl Tedíkovo náhubek - byl jsem od paničky moooc pochválenej, jsem šikulka, vůbec jsem neprotestoval :o) Koupili jsme kuřátka (k véče bylo masíčko - mňam mňam) a domů jsme šli pěšky - už docela chodíme s Tedíkem u jedný strany, tak z toho má panička taky radost :o)

- foto z 8. a 9.4.

   

8.4.2010

- panička je s náma zase doma, tak jsme se prospinkali a vyrazili ven na delší procházku, pak jsem si šel odpočinout a nabrat síly. Další kratší procházka a potom na grilovačku - chvilinku jsem si zaběhal s pejskama a pak šup se chovat a nechat obdivovat pěkně zachumlaný v dece :o)

- slíbené foto z 6.4.2010 u nás ve fotogalerii...

7.4.2010

- byli jsme s Tedíkem prvně doma sami. Tatínek s paničkou nám trochu upravili obývák (to kvůli mně) - dali pryč koberec a stolek. Ale zvládli jsme to skvěle, až na pár mých loužiček . V poledne nás přišla panička zkontrolovat a vzala nás na zahrádku, to bylo radosti :o) Pak zase spánek, vzbudil nás Kája i taťka a pak dorazila zase panička a to už s náma zůstala :o)))

6.4.2010

- zjistil jsem, že mě panička pěkně šidí...Tedík dostává lepší jídlo než já...mě sype takový hnědý kuličky co jim říkají granulky a Tedíček tak má normálně maso se zeleninkou - moc dobře jsem mu to v tý misce viděl. Ale taky jsem pak dostal ke granulkám - tedy jen to masíčko a hned to bylo lepčejší :o) Ráno jsem se byl podívat ve zverimexu, abych věděl kam pro ňaminy. Pak jsem pomáhal paničce s úklidem - nechápu proč odmítala mou pomoc s vytíráním a po odpočinku jsme vyrazili ven. Učil jsem se lépe chodit na vodítku a panička se učila chodit s náma dvouma, pak kratší procházka, zase chvilinka odpočinku, seznámení s jinýma hafanama a cesta domů...šli jsme přes les a taky mi ukázali část toho jejich tankáče jak mi o něm vyprávěli :o) Skoro celou dobu jsem statečně ťapkal, nejsem žádná bábovka ;o) fotečky budou asi zítra...teď už jdeme spinkat... :o)

5.4.2010

- panička odešla do práce, a tak nás dostal na povel hlavně Kája. Odpoledne jsme s ním a taťkou byli na chvíli venku a pak nám volala panička, že už jde za náma domů, tak jsme se zase rychle vrátili a než přijela autobusem (zatím nevím co to je) už jsme na ní čekali za dveřma :o) To bylo radosti :o) Pak mi ještě domluvila seznámení s jorkšírem Filípkem od sousedů, tak jsme si všichni venku chvilku poběhali, řádění doma a spánek :)

4.4.2010

- byl jsem se podívat venku na louce a pak ještě v lese - všechno jsem to prozkoumal a vůbec jsem se nechtěl nést. Musel jsem statečně běhat za Tedíkem a za paničkou. Až když jsem byl moooc unavený, řekl jsem si o pomoc. To se to pak krásně spinkalo...S Tedíkem už jsem větší kámoš, však já si ho získám. Dneska mě i nechal, abych si k němu na chvilku lehnul a dokonce se se mnou i přetahoval o hračku :o) Mauí je kámoš, běháme tu spolu a když už ho moc zlobím vyleze si někam kam na něj nemůžu...

    ...více fotek ZDE

3.4.2010
- dnes jsem opustil maminku a sourozence a vydal se na dlouhou cestu plnou novinek a překvapení :o) Loučení bylo těžké, ale vše jsem zvládl a cestu absolvoval bez problémů...Nejen, že mám novou paničku, ale mám i psího bráchu Tedíka (trpasličího pinče) a kočičího bráchu Mauího - toho jsem si hned zamiloval a běhal s ním z jedný místnosti do druhé...s Tedíkem to bude trochu složitější, ale zvládneme to (já bych si s ním hrál moc rád...) :o) Panička si mě moc pochvalovala jak krásně chodím i na zavolání a slyším na své nové jméno, že mi i odpouští ty nehody co se mi doma stávají...budu se snažit být ještě šikovnější :o)

 

- fotky ZDE

1.4.2010

- založeny stránky - děkujeme ch.s. Harmony Star za poskytnutí fotek :o)
- zatím jsem ještě s maminkou a sourozenci

TOPlist